لایو مشترک چالشی درباره  بورس ایران

این روزها تب بورس در ایران بالاست؛ به گونه ای که برخی از سهام شرکتها در یکساله گذشته حدود 300 درصد سود را نشان داده است و بر همین اساس بورس از دست حرفه ای های بازار بورس خارج شده و افراد تازه کار و آماتور در بورس حضور دارند، افرادی که در همین روزها نسبت به ثبت نام در وبسایت سجام و اخذ کد بورس در مراکز پیشخوان دولت صف کشیده اند و سرمایه خود را از سپرده های بانکی، طلا, دلار و ارز و مسکن خارج و به سمت بورس سو ق داده اند.
راستی؛ بورس در روزهای آینده همچنان صعودی است، ورود اولیه به بازار بورس درست است؟
چالش های بورس در پیش روی بازار بورس ایران
آیا حضور سهام شرکتهای دولتی و بانکها از جمله شستا؛ بانک ملت و دهها شرکت دولتی در بورس سبب ماندگار سیر صعودی ارزش سهام دارد؟ آیا می توان به سبد سهام کارگزاری های بورس اطمینان کرد؟ کارگزاری امین و مطمئن وجود دارد؟ آیا تحلیل تکنیکال و فاندامتال درباره بورس ایران امکان پذیر است؟ آیا بورس حبابی است و شاهد سقوط ناگهانی سهام هستیم؟ آیا سرمایه گذاری در بورس دارای ریسک است یا بورس قمار و بمب ساعتی است؟
بورس ایران
تمام این سوالات و دیگر سوالات درباره بورس، چگونگی ورود به بازار بورس و وضعیت آینده و سیگنال در لایو مشترک دکتر مرتضی محمدی نژاد و مهندس محمد رضا جعفری مطرح شده است که به تحلیل وضعیت کنونی و آینده بورس ایران پرداخته است.