ایده های برتر کسب و کار در سال ۹۹

این روزها تب بازار بورس ایران داغ است اما در واقع بهترین گزینه برای سال 1399 هجری خورشیدی؛ راه اندازی ایده های کارآفرینی و پروژهای جدید است که در بنا به شراط کرونا و پساکرونا به روزرسانی شده باشد، موضوعی که می تواند سرمایه هایتان را حفظ و در درازمدت صاحب کسب و کار جدید شوید.
ایده های کارآفرینی از مرتضی محمدی نژاد
در شرایط کنونی که خیل عظیمی از سرمایه‌های جامعه به سمت بازارهای مالی همچون بورس، ارز و طلا در حال جریان هست. نگین ارزشمندی از دید بسیاری پنهان مانده. کارآفرینی همان نگین ست که اگر با گام های حساب شده در مسیرش قدم برداریم نتیجه ای جز تعالی برای ما ندارد. برنامه ریزی برای دراز مدت و داشتن استراتژی برای آن حرکتی است که می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد. به منظور ایجاد کسب و کار جدید، ایده های خلاقانه، جدید و مبتنی بر علم روز در ویدیو لایو دکتر مرتضی محمدی نژاد ارایه شده است. که می توان با توسعه و گسترش یا تغییر جزییات آن ایده های جدیدی را خلق و اجرایی کرد.
ایده های خلاقانه شروع کسب و کار

ایده های کسب و کار

لیست ایده های مطرح شده در ویدیو: کشاورزی بر اساس هیدروپورماتیک، کشت گلخانه ای موز، کشت کاکتوس، ساخت شوینده کارواش، ضدیخ و شوینده برف پاک کن، اپلیکیشین خرید و فروش طلا، فروشنده دوردگرد ، ساخت عروسک با تم معلولیت، بیرون بر غذای رژیمی سالمندان و بیماران، خشک شویی بدون دستگاه، نرم افزار آپارتمانی، کارپرداز شخصی، فروشگاه و نمایندگی مهروند (نمایندگی همیشه تخفیف آرمیتا) ؛ برند ملی سبزی خردکنی؛ نرم افزار درخواست کمک نابینایان،تولید اشیا تزینی با سنگ ساختمانی، کارفود (خودرو غذاپز) ؛ تعمیر و سرویس خودرو در منزل و محل کار ؛ نوشیدنی عرقیجات و آبمیوه طبیعی ؛ کسب و کار خانگی.